Registrovat Zapomenuté heslo
O nás

Květen 2015 – duben 2017 při vkladu 1000 Kč na tip, jste vydělali  149640 Kč

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké by to bylo přivydělávat nebo živit se sázením? Mít k dispozici informace vedoucí ke snadnému a zaručenému výdělku? Úspěšné sázení nebylo nikdy jednodušší, stačí si zvolit správného partnera.

Ušetříme vám nejen čas a starosti s vybíráním těch správných zápasů, ale i finance. Známe totiž velmi dobře hodnotu vašich peněz a přistupujeme k nim se zodpovědností. Vaše důvěra je to, co nás žene vpřed. Jedině spokojená členská základna nám pomůže dále se rozvíjet a pomáhat vám k vyšším výdělkům.

Pokud tedy pro vás sázení není čistě adrenalinová záležitost a máte motivaci na sobě a svých sázkařských dovednostech pracovat, obraťte se s důvěrou na nás. Jedině tak se dočkáte skvělých výsledků mnohem dříve, než byste si dokázali vůbec představit.

Členství

==============================ČLENSTVÍ V AKCI!!!===========================

Vzhledem k vysoké profesionalitě našich služeb poskytujeme nabízené tipy PRVNÍ MĚSÍC ZDARMA. Důvod je jednoduchý – nabízíme kvalitní VIP tipy a zároveň vám poskytneme naší strategii „SYSTEMATICKÉ VKLADY“, s touto strategií začnete pravidelně vydělávat každý měsíc. Za využívaní teto strategie si budeme ZPĚTNĚ účtovat členský poplatek ve výši 10% z VYHRANÝCH PENĚZ uplynulého měsíce. Akce trvá do 30.6.2018, pak členský poplatek bude 20% z vyhraných peněz.

Nebo si pak můžete vybrat ze zvýhodněných tarifů členství.

Členství získáte za pouhých           900 Kč – měsíc

Členství zvýhodněné                    2500 Kč –  3 měsíce = ušetříte  200 Kč

                                                         4500 Kč –  6 měsíců = ušetříte  900 Kč

                                                         8500 Kč – 12 měsíců = ušetříte 2300 Kč

Členství pro klienty FORTUNY  450 Kč – první měsíc (nemáte účet u FORTUNY prosím registrujte se ZDE >> a získejte bonus)

Pokud to se sázením myslíte vážně, přijdete brzy sami na to, že se vám tento vklad bohatě vyplatí. Pomůžeme vám zhodnotit vaše peníze a budeme rádi, když nás doporučíte vašim přátelům, který nejsou úspěšný v jejich sázkách .

Registrovat