Registrovat Zapomenuté heslo

O nás

VIP TIPY ZDARMA

Květen 2016 – duben 2017 jste vydělali  53810 Kč
Květen 2015 – duben 2016 jste vydělali  95830 Kč

Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké by to bylo přivydělávat nebo živit se sázením? Mít k dispozici informace vedoucí ke snadnému a zaručenému výdělku? Úspěšné sázení nebylo nikdy jednodušší, stačí si zvolit správného partnera.

Ušetříme Vám nejen čas a starosti s vybíráním těch správných zápasů, ale i finance. Známe totiž velmi dobře hodnotu Vašich peněz a přistupujeme k nim se zodpovědností. Vaše důvěra je to, co nás žene vpřed. Jedině spokojená členská základna nám pomůže dále se rozvíjet a pomáhat Vám k vyšším výdělkům.

Pokud tedy pro vás sázení není čistě adrenalinová záležitost a máte motivaci na sobě a svých sázkařských dovednostech pracovat, obraťte se s důvěrou na nás. Jedině tak se dočkáte skvělých výsledků mnohem dříve, než byste si dokázali vůbec představit.

Členství

Vzhledem k vysoké profesionalitě našich služeb neposkytujeme nabízené tipy zdarma. Důvod je jednoduchý – nemohli bychom si za nimi jednoduše stát. V žádném případě Vás ale placené služby nezruinují.

Členství získáte za pouhých          900 Kč – měsíc

Členství zvýhodněné                    2500 Kč –  3 měsíce = ušetříte  200 Kč

                                                         4500 Kč –  6 měsíců = ušetříte  900 Kč

                                                         8500 Kč – 12 měsíců = ušetříte 2300 Kč

Členství pro klienty FORTUNY  450 Kč – první měsíc (nemáte účet u FORTUNY prosím registrujte se ZDE >> a získejte bonus)

Pokud to se sázením myslíte vážně, přijdete brzy sami na to, že se Vám tento vklad bohatě vyplatí. Pomůžeme Vám zhodnotit Vaše peníze a budeme rádi, když se našimi úspěchy budeme moci společně chlubit.

Registrovat