Registrovat Zapomenuté heslo

Květen 2015 – srpen 2018, při vkladu 1000 Kč na událost, jste vydělali  138 430 Kč


Zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké by to bylo přivydělávat nebo živit se sázením? Mít k dispozici informace vedoucí ke snadnému a zaručenému výdělku? Úspěšné sázení nebylo nikdy jednodušší, stačí si zvolit správného partnera.

Ušetříme vám nejen čas a starosti s vybíráním těch správných zápasů, ale i finance. Známe totiž velmi dobře hodnotu vašich peněz a přistupujeme k nim se zodpovědností. Vaše důvěra je to, co nás žene vpřed. Jedině spokojená členská základna nám pomůže dále se rozvíjet a pomáhat vám k vyšším výdělkům.

Pokud tedy pro vás sázení není čistě adrenalinová záležitost a máte motivaci na sobě a svých sázkařských dovednostech pracovat, obraťte se s důvěrou na nás. Jedině tak se dočkáte skvělých výsledků mnohem dříve, než byste si dokázali vůbec představit.

Členství

Vzhledem k vysoké profesionalitě našich služeb poskytujeme nabízené tipy PRVNÍ MĚSÍC ZDARMA. Důvod je jednoduchý – nabízíme kvalitní VIP tipy a zároveň vám poskytneme naší strategii „SYSTEMATICKÉ VKLADY“. Za využívaní teto strategie si budeme ZPĚTNĚ účtovat členský poplatek ve výši 10% z VYHRANÝCH PENĚZ uplynulého měsíce.

Členství získáte nově místo : 900 Kč / 0 Kč – 1 měsíc ( prodloužení ve výši 10% z VYHRANÝCH PENĚZ dle historie SV uplynulého měsíce nebo při záporném stavu zdarma

Registrovat