Registrovat Zapomenuté heslo

Jak sázet na hokej?

Jak sázet na hokej?

Ačkoliv mají momentálně evropské hokejové ligy letní prázdniny a hráči se připravují na novou sezonu, pojďme se podívat jak sázet na hokej.

Na rozdíl od evropských fotbalových soutěží se ty hokejové hrají během celého týdne. Což pochopitelně skýtá mnoho výhod. Jednou z nich je eliminace dlouhého čekání na další zápas. U většiny evropských lig se hrají tři kola během jednoho týdne, a to znamená spoustu příležitostí, na co vsadit. Zároveň je však takovýto program velmi náročný pro samotné hokejisty, kteří musí často cestovat. Právě únava z cestovaní, či lépe řečeno doba, kterou mají hráči na odpočinek, je zásadním ukazatelem, při výběru sázené příležitosti. Dnes si nastíníme jak sázet na hokej.

Sázky na hokej

Dále je jistě třeba sledovat, jakou mají týmy formu. Jelikož je hokejová sezóna dlouhá, forma týmů se postupně mění a na tipérech je, aby určili, zda-li se výsledky z předchozích zápasů můžou odrazit i ve výkonu v zápase následujícím. Některé série bývají velmi dlouhé a pokud se jedná o série proherní, můžou mít hráči daného celku problémy se zpětným získání sebevědomí i několik týdnů. Forma a celková nálada celku je tedy dalším důležitým atributem.

 

jak sázet na hokej

Jestliže je pro sázkaře dobré, že se zápasy hrají v kratších intervalech než ty fotbalové, kvůli většímu počtu příležitostí, je třeba mít na paměti také to, že pro správné a ziskové tipování se tím situace stává o to složitější. Častokrát se tedy stane, že se tipér dozví o zranění klíčového hráče týmu třeba jen několik hodin před zahájením utkání a je na něm, jak rychle dokáže zareagovat a s nastalou situací se vypořádat. A samozřejmě nejde jen o zranění hráčů, ale o další aspekty, na které musí sázejí reagovat rychleji než u jiných sportů.

Právě rychlost a informovanost jsou devízou tipérského týmu VIP sekce na našem webu. Díky rychlosti a obratnosti, se kterou dokáží nakládat se získanými informaci, jsou sázkaři, kteří si nechají poradit dlouhodobě v plusu. Jeden z mnoho důvodů zelených čísel je také ten, že se náš tým tiperů nebojí lovit v kalných vodách a mnohokrát dávají své úspěšné tipy na týmy s kurzem přesahujícím 2,00. Jestliže nevíte, jak sázet na hokej, rádi vám poradíme.

Chcete vydělat s námi okolo 100 000 Kč za rok na sázení? Přidejte se k nám! Za minulý rok naše VIP tipy vydělali 95 830 Kč.

 << Přihlásit se k VIP tipům >>

Pro přidání komentáře je třeba se přihlásit.