Registrovat Zapomenuté heslo

Ačkoli jsou pravidla poměrně jednoduchá, není úplně snadné přijmout je za své. Každý hráč by se tedy měl v první řadě zeptat sám sebe, zda je ochoten je přijmout a bezmezně dodržovat. Dokonalá disciplína totiž v důsledku odděluje opravdové kurzové businessmany od hazardních hráčů.

Pravidlo číslo 1 – Money management

V první řadě je potřeba si uvědomit, že peníze pro sázení by měly být absolutně odděleny od ostatních osobních financí. V dnešní době není problém mít účet u některých bank zdarma a nezasahovat tak do rodinných rozpočtů.

Dalším neméně důležitým pravidlem je dodržování důsledné evidence všech sázek. Jedině tak budete mít přehled o tom, zda Vaše činnost přináší ty správné výsledky. Organizace financí (nebo také tzv. bankroll management) je jedním z nejdůležitějších nástrojů úspěšných. Jedině správné využívání bankroll managementu Vám umožní minimalizovat ztráty a maximalizovat zisky. Základem pro tuto organizaci je pak správné hospodaření s penězi a vhodná výše sázek.

Pravidlo č. 2 – Správná výše sázky

Nejdůležitější je zachovat si chladnou hlavu. Neměnit strategie v krátkém čase a dodržovat pravidla pro maximální vsazenou částku, která by neměla přesáhnout 5% banku. Doporučujeme do banku vůbec nezasahovat, pouze si vést jeho důslednou evidenci.

Toto pravidlo platí i pro případy, kdy bychom mohli být přesvědčeni o „tutovce“, na kterou bychom byli schopni vsadit i celý bank. Jedině tak se můžeme pojistit pro případy, kdyby „náhodou“ něco nevyšlo. Při dodržování tohoto pravidla tak bank přežije více než 20 prohraných sázek v řadě, což je scénář, který téměř s jistotou nenastane.

Kurzové sázení není v žádném případě pro ty, kdo by očekávali rychlé zbohatnutí. Jedná se o běh na dlouhou trať a jedině důsledná disciplína Vám zaručí dlouhodobé, stabilní a rostoucí zisky.

Pravidlo č. 3 – Správná strategie

Dlouhodobě nevýhodnější se ukazuje sázení s pevným limitem v kombinaci s limitem pohyblivým. Jak jsme již ale říkali, nejdůležitější je dodržovat nastavená pravidla a neměnit strategie ze dne na den.

1. Strategie – systematický vklady na VIP tipy

Tato strategie je velmi jednoduchá. Stačí bank vydělit dvaceti. Výsledná částka je pak maximální hodnotou jednotlivé sázky. Jednoduše si tak lze spočítat, že pro případný bankrot by hráč musel minimálně 20x prohrát.

2. Strategie s pohyblivým limitem sázek

Vychází ze stejného základu jako strategie s pevným limitem. Rozdíl je ovšem v tom, že se pro každou jednotlivou sázku vypočítává maximální hodnota daná aktuálním stavem banku. Limit se tak pro jednotlivé sázky může zvyšovat i snižovat. Doporučujeme opět bank dělit 20.

Jednoduchý příklad:

Z původních 20.000 Kč (max. limit pro sázku 1.000 Kč) máme nyní 22.000 Kč. Z toho tedy vyplývá aktuální pohyblivý limit pro jednu sázku 1.100 Kč.